FIRMA SOSNOWICZ

Zajmujemy się

Kompleksową produkcją stolarki okiennej i drzwiowej.

 1. Drzwi drewniane wewnętrzne i zewnętrzne

  Do produkcji drzwi wewnętrznych i zewnętrznych używamy najwyższej jakości szlachetnego drewna, dekoracyjnych profili i powierzchni drewnianych, metalowych intarsji oraz zdobionego szkła, które znajduje się w konstrukcji drzwi. Dzięki temu każdy Klient ma okazję wybrać drzwi produkowane z drewna, które spełnią jego designerskie wymagania względem projektowanego wnętrza użytkowego

 2. Drzwi ognioodporne EI60, EI30

  Drzwi o profilach EI30 i EI60. Wszystkie zlecenia wykonujemy pod wymogi inwestora. Kolorystyka, wzory oraz rodzaj drewna uzgadniamy indywidualnie z każdym klientem. Skrzydła drzwi mogą być pełne, przeszklone, z naświetlem i doświetleniem.

 3. Okna drewniane

  Produkujemy wszystkie typy okien, począwszy od okien skrzynkowych z zastosowaniem nowoczesnych okuć, oraz uszczelki w pełnym obwodzie skrzydła, przez Okna Euro Profil 68mm z możliwością odtworzenia zdobień, a na oknach pasywnych kończąc. Nasze okna są nowoczesne energooszczędne i świetnie wyciszone.

 4. Okna drewniano-aluminiowe

  Połączenia drewna i aluminium to związek tradycji z nowoczesnością. Okna drewniano-aluminiowe są estetyczne i posiadają podwyższoną odporność na działanie czynników zewnętrznych

Ponad 30 lat doświadczenia

Zakład Stolarki Budowlanej “Sosnowicz” s.c. to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem.

Rozpoczynając działalność w 1982 roku Ryszard Sosnowicz zaczynał od prostych wyrobów stolarskich jak boazeria i listwy przypodłogowe. Od samego początku firma stawiała na produkt o dobrej jakości za rozsądną cenę. W raz z rozwojem firmy fakt ten się nie zmienił jakość zarówno materiału jak i końcowego wyrobu pozostaje najważniejsza.

Firma stale się rozwija dziś oferując produkcję zarówno stolarki okiennej jak i drzwiowej co pozwala na kompleksową realizacje inwestycji. Ostatnie lata to wprowadzenie do oferty stolarki drewnianej przeciwpożarowej w której szybko staliśmy się jednym z liderów rynku.

Klienci o nas

Referencje