OKNA DREWNIANE

Okna drewniane i drewniano-aluminiowe

Produkujemy wszystkie typy okien, począwszy od okien skrzynkowych z zastosowaniem nowoczesnych okuć, oraz uszczelki w pełnym obwodzie skrzydła, przez Okna Euro Profil 68mm z możliwością odtworzenia zdobień, a na oknach pasywnych kończąc. Nasze okna są nowoczesne energooszczędne i świetnie wyciszone.

Nasza firma wykonała wiele obiektów stolarki okiennej. Zrealizowane obiekty to budynki użyteczności publicznej,  zamki, pałace, budynki koszarowe, oraz wiele budynków secesyjnych na terenie kraju i zagranicą. Zależnie od potrzeb jesteśmy w stanie wykonać każdy wzór okna, oraz zastosować rodzaj drewna który spełniał by oczekiwania inwestora.

Wykonujemy również okna skrzynkowe stosując nowoczesne okucia oraz uszczelki w pełnym obwodzie skrzydła. Okna te można zamontować w dwóch konfiguracjach zależnie od wymogów: z szybą pojedynczą jak również zewnętrzną ramą z szybą zespoloną co z znacznie podnosi walory cieplne takiej stolarki. Istnieje również możliwość doboru wszelkich rodzajów drewna jak również kolorystyki.

Przykładowe realizacje

OKNA DREWNIANE